Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF, FAP oraz katalizatorów

Wykorzystywane przez nasz BS GEMMA urządzenie marki OTOMATIC, które za pomocą gorącego płynu pod wysokim ciśnieniem czyści i regeneruje filtry PDF, FAP i katalizatory to najlepsze rozwiązanie do przywrócenia prawidłowego działania podzespołów układu wydechowego.


Profesjonalne urządzenie do czyszczenia DPF FAP KATALIZATORÓW

Główne zalety metody stosowanej przez naszą firmę to jej bezpieczeństwo i wysoka skuteczność. Metoda jest bezpieczna dla powłoki katalitycznej filtra oraz daje nawet do 99,5% odzyskania przepustowości kanałów filtra. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego urządzenia cała operacja nie wymaga wycinania i spawania wkładu ceramicznego. W przypadku filtrów samochodowych czyszczenie obejmuje również katalizator znajdujący się obok filtra DPF.

 

Profesjonalne czyszczenie DPF FAP KATALIZATORÓW


Dzięki regeneracji filtra DPF uzyskujemy lepszą wydajność pracy silnika, większą moc i mniejsze zużycie paliwa. Zmniejszamy także koszty eksploatacji i negatywny wpływ na środowisko naturalne.


Czysty filtr czyste powietrze

W celu zamówienia usługi regeneracji lub czyszczenia filtra należy skontaktować się z działem Serwisu GEMMA pod numerem telefonu +48 12 270 36 65 lub za pomocą wiadomości e-mail wysłanej na adres gemma@bosch-service.pl . Serwis jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 19:00, w soboty od 08:00 do 14:00.

Cennik usługi profesjonalnego czyszczenia DPF FAP KAT

Samochody osobowe i dostawcze od 359,00 PLN brutto
Samochody ciężarowe, autobusy, maszyny rolnicze FILTR DPF/SCR  od 900,00 PLN brutto
Samochody ciężarowe, autobusy, maszyny rolnicze DPF + SCR 2W1 (EURO 6) od 1400,00 PLN brutto

 

Czyszczenie - regeneracja DPF FAP KATALIZATORY